fbpx

Ola del në plazh pa sutjena, ‘digjet’ rrjeti nga FOTOT e saj të fundit

  28 Nov 2017

Thjesht, gjoksi i saj bombastik e bën atë që të duket një seksbombë.

Ola Jordan është shfaqur pa sutjena, ndërsa kishte veshur me vetëm një bluzë, e cila megjithatë nuk ia ka mbuluar dot gjoksin e saj seksi. Të gjitha këto i ka bërë për të shkrepur një fotografi për kalendarin e 2018-ës.

Bukuroshja edhe më parë është njohur për format e saj trupore, transmeton Express. Por, kohët e fundit i ka shpeshtuar daljet e tilla dhe mirë bën, pasi duket superseksi.