fbpx

Nxehet keq Rexhep Selimi, tenton të sulmojë këtë figurë të njohur live në emision (Video)

  29 Oct 2017

Kete te diele mysafire te kojshis ishin Rexhep Selimi dhe Shkelzen Morina folklorist.

Kur Rexhep Selimit i behet pyetja nga moderatori Sadri Imeri se perse ti si ke furnizu me arme Fehmi Lladrovcin sepse keshtu tha Jakup Krasniqin, Rexhep Selimi nxehet dhe don ta sulmoj moderatorin.