fbpx

NUMËROHEN MBI 70% TË VOTAVE: DIFERENCË E NGUSHTË MES AHMETIT DHE ABRASHIT

  19 Nov 2017

Janë numëruar 72 për qind të votave në Komunën e Prishtinës, teksa prin kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Ahmeti.

Por, diferenca mes Ahmetit dhe kandidatit të LDK-së, Arban Abrashi është shumë e ngushtë, raporton Insajderi.

Ahmeti, pas numërimit të 72 për qind të votave, ka rreth 400 vota më shumë se Abrashi. /Insajderi.com