fbpx

Nuk ndalen aderimet: Braktisë LVV-në ky zyrtar i saj!!!

  15 Nov 2017

Nuk kanë të ndalur aderimet në subjektin politik Nisma për Kosovën në Malishevë.

Derisa dje iu bashkua një anëtar i LVV-së, Nismës në Malishevë, sot nga Vetëvendosje ka aderuar njëri nga kryetarët e një nëndege të kësaj partie, raporton Gazeta NewBorn.

Kujtojmë se me 19 nëntor mbahet raundi dytë i zgjedhjeve lokale e ku për Malishevë garojnë Ragip Begaj nga Nisma për Kosovën dhe Mursel Gashi nga PDK.

Ja postimi i Nismes në Malishevë:

Përkrahja për NISMËN dhe kryetarin Begaj po vazhdon të rritet dita ditës, sot në NISMA për Kosovën ka aderuar z.Bashkim Sylaj kryetar i nëndegës së Lëvizjes Vetëvendoje në Bubël.

Librezen e antarësis e pranoj nga kyetari Begaj i cili e falenderoj për mbështetjen dhe për besimin.

KOHA për NISMËN
#VotoRagipBegaj31✔️