fbpx

Nuk kursehet as Rexhep Selimi, gjendja e tij pasi iu hodh gaz lotsjellës (Foto)

  24 Nov 2017

Policia e Kosovës u ka hedhur gaz lotsjellës deputetëve të Vetëvendosjes, të cilët kundërshtonin arrestimin e kolegëve të tyre.

Policia arrestoi Albin Kurtin, Albulena Haxhiun dhe Donika Kadaj Bujupin, për të cilët kishte urdhërarrest.

Gaz lotsjellësit nuk ka mundur t`i ik as deputeti i Paralmentit të Kosovës Rexhep Selimi

Kështu dukej Rexhep Selimi pasi iu hedh gaz lotsjellës.