fbpx

Nuk ka rrobë që ia zë gjoksin kësaj superfemre, shikojeni dhe binduni

  16 Nov 2017

Ndoshta mund të mos keni dëgjuar për Francesca Larrain, por pasi t’i shikoni fotot e saj, padyshim se do ta ndiqni në rrjetin social Instagram. bëhet fjalë për modelen 21-vjeçare nga Venezuela, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram
Përveç që fiton para të majme nga publikimi i fotove të nxehta në këtë rrjet social, ku ka miliona ndjekës, ajo gjithashtu fiton shumë edhe nga të shkruarit e artikujve të ndryshëm, sidomos për stilin e jetës.

Kjo bukuroshe bie në sy për trupin e saj jashtëzakonisht seksi, e sidomos gjinjtë e bujshëm, për të cilët thotë se shpesh e ka problem që t’i mbaj brenda rrobave, sidomos kur gjendet në plazh dhe ka të veshur bikini.

Është interesant se ajo kohën e saj e mban mes udhëtimit në Itali dhe në Majami, pasi në këto dy vende e zhvillon karrierën e saj si modele, shkruan më tej zeri.info.

Edhe pse falë gjinjve të saj të bujshëm ajo ka arritur popullaritet të madh në rrjetet sociale, ajo prapë thotë se shkaku i madhësisë së tyre, shpesh është refuzuar nga agjenci të ndryshme të modës, të cilat kërkojnë modele më thatanike.