fbpx

Nuk e respektoi kodin e veshjes, shkon në Ballo Shqiptare pa të brendshme (FOTO)

  03 Dec 2017

Ballo shqiptare u mbajtë mbrëmë në “Swiss Diamond”.

Çdo detajë i realizuar me plot përkushtim e me të ftuar special, bëri që gjithë eventi të përmbyllej me plotë lëvdata për dy organizatoret Afërdita Paqarada dhe Diellza Kolgeci.

Veshjet tradicionale apo ndonjë detajë i tillë ishte ajo që kërkohej nga mysafirët për paraqitje, porse jo obligative.

Një vajzë brune kishte zgjedhur fustanin e preferuar dhe provokues për të marrë pjesë në këtë aheng.