fbpx
Nuk do ta besoni se me çka i hap birrat Megi Pojani!

Nuk do ta besoni se me çka i hap birrat Megi Pojani!

  11 Jun 2021

Janë fotot dhe videot ato që e bëjnë të komentohet shpesh herë ne mediat rozë bukuroshen Megi Pojani.

Ajo përmes platformës instagram, publikon fotografi nga më të ndryshme ku shpesh herë din të jenë edhe pr.ovokuese, shkruan InfoKosova.

Megi është natyrale, pa komplekse dhe shumë vetvetja.

Së fundmi ka publikuar një fotografi teksa shihet se ndryshe nga të tjerët Megi b.irrat i hap me dhëmbë./InfoKosova/