fbpx
Nuk do ta besoni sa kilogram peshon Kallashi

Nuk do ta besoni sa kilogram peshon Kallashi

  15 Mar 2019

Valltarja e njohur Donjeta Kosumi-Kallashi, njihet për permasa trupore të zjarrta, por a dini se sa peshon ajo?!

Ajo sot pa postuar një foto në rrjetin social snapchat, ku e ka bërë të ditur peshën trupore.

Kallashi ka afro 95 kilogramëve, ndoshta jo shumë duke pasur parasysh të pasmët dhe gjoksin bombastik të saj.