fbpx

Nuk do ta besoni çfarë skandali bëri Sinan Vllasaliu

  22 Nov 2017

Ditë më parë ai paralajmëroi që po sjellë 3 projekte të reja, të realizuara në Emra Com, shkruan Kosovarja.

E një ndër projektet e tij është titulluar me këtë emër, “Skandal” .

Duke u bazuar në karrierën e bujshme dhe në dashurinë që ka publiku për të, natyrisht se skandalet në jetën e tij nuk kanë vend.

Sinan Vllasaliu është këngëtari i cili u këndoj shumë gjeneratave dhe vazhdon të jetë më i kërkuari në skenën tonë, andaj edhe projektet e reja pritet që të jenë shumë të pëlqyera.