fbpx

Nora shfaqet pa të brendshme në koncert(FOTO)

  16 Dec 2017

Nora shfaqet pa të brendshme në koncert

Nora Istrefi gjithmonë di sitë befasoj me paraqitjen e saj në evente, videoklipe, si dhe në përditshmërinë e saj, e sukseset e saj e kanë bërë një emër shumë të kërkuar në treg, shkruan Gazeta Blic.