fbpx

Nokautohet Gjergjaj, shikoni momentin (Video)

  10 Dec 2017

Arnold Gjergjaj mbrëmë iu rikthye ringut për më shumë se një vit.
Boksieri i lindur në Gjakovë, u mposhtë nga Sean Turner me KO në raundin e tetë, shkruan IndeksOnline.Fitore në mbrëmjen e kaluar arritën, Faton Vukshinaj që mposhti Mykola Vovk dhe Labinot Xhoxhaj që mposhti Davit Ribakonin.

Kujtojmë se dueli i parafundit të Arnold Gjergjaj ishte më 17 dhjetor 2016, ku kishte fituar me nokaut teknik kundër Jasmin Hasic.