fbpx

Noizy nuk fshihet më…publikon lidhjen me vajzën seksi!

  10 Oct 2017

Duket se më në fund reperi i njohur Noizy ka pranuar se aktualisht është në një histori dashurie.

Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto me emojin e zemrës, së bashku me këngëtaren e re pjesë e OTR, Naomi.

Ata duket mjaft mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ndonëse kanë publikuar herë pas here foto së bashku, duket se vetëm tani Noizy ka vendosur ta pranojë këtë lidhje.

Gjithashtu kohët e fundit ai ka nisur të punojë edhe biznesin e veshjeve, përveç disa lokaleve që ka në Tiranë dhe Durrës.