fbpx

Njihuni me asambleisten më të re të LDK-së

  15 Dec 2017

Majlinda Sylejmani është asambleistja më e re nga radhët e LDK-së në Komunën e Lipjanit, shkruan Gazeta Blic.

Ajo ishte pjesë e zgjedhjeve lokale e cila me 22 tetor arriti të hyjë në mesin e asambleistëve në këtë komunë.

Përveç zgjuarsisë që ka, Majlinda shquhet për pamjen e veçantë që e ka e madje mund të themi se këta ndjekës i ka fituar me bukuri dhe me këto linja trupore.

Bukuria e kësaj të fundit ka bërë që të përflitet në mediat rozë.

Më poshtë ju sjellim edhe disa imazhe tërheqëse të kësaj asambleiste.