fbpx

Njeriu më i fuqishëm në Kosovë befason Driton Selmanajn live në emision: Shikoni çka i bën (Video)

  03 Nov 2017

Në emisionin Kojshia Show këtë javë është mysafir Driton Selmanaj dhe personi që njihet si më i fuqishmi në Kosovë, Bujar Muli, shkruan Botapress.

Gjatë emisionit Driton Selmanaj foli edhe për debatin e tij me Kadri Veselin si dhe për muskujt e Bujar Mulit

Emisionin mund ta ndiqni të dielen nga ora 21 në RTV 21:

https://youtu.be/wcL9riVdmtQ