fbpx

Njeriu i afert i kryeministrit ofendon rende Baton Haxhiun,e pabesueshme si e quan ate!

  05 Dec 2017

Kryetari i Komisionit Shtetëror për përcaktimin e vijës kufitare, Shpejtim Bulliqi, përmes profilit të tij zyrtar në Facebook ka reaguar ashpër ndaj Baton Haxhiut, shkruan Gazeta Blic.

Bulliqi që ka shkruar se të gjithë ata që janë duke e ndjekur emisionin ‘Zona B’ të udhëhequr nga Haxhiut, mund të kuptojnë edhe atë që ka thënë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama për mediat.

Media e kazanit, shkroi Bulliqi duke ju referuar Haxhiut.

 

Postimi i plotë:

Të ndëruar qytetarë besoj që jeni duke e ndjekur Zona B dhe Baton Haxhiu, per demarkacionin, media e kazanit siq thotë Edi Rama…..