fbpx

Një zyrtar tjetër largohet nga PDK-ja, kësaj rradhe kalon në LDK

  02 Nov 2017

Kryetari i komunës së Podujevës, Agim Veliu ka treguar se sot lidhjes për këtë qytet nga LDK ju ka bashkuar kryetari i nëndegës së Partisë Demokratike të Kosovës, Ismet Halimi.

Veliu i ka uruar mirëseardhje dhe e ka ftuar që të jap kontribut në fitoren e LDK-së.

Postimi i tij i plotë:

Sot #LidhjesPërPodujevën iu bashkua Ismet Halimi, kryetar i deritashëm i nëndegës së PDK-së për fshatin Dumnicë.

I uroj mirëseardhje dhe e ftoj që nga sot të fillojë të jap kontribut në fitoren tonë të madhe.