fbpx
Një super mesfushor pritet t’i bashkohet Liverpoolit

Një super mesfushor pritet t’i bashkohet Liverpoolit

  13 May 2019

E ardhmja e mesfushorit të Lyonit, Nabil Fekir duket se do të jetë në Premier Ligë.

Liverpooli është duke kërkuar një mesfushorë, dhe synimi i tyre do të jetë pikërisht mesfushori i Lyonit.

Edhe kohë më parë, Fekir ka qenë i lidhur me një kalim të mundshëm tek Liverpooli, mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi, ndërkaq vera e ardhshme pritet të jetë koha kur Fekir do ti bashkohet nënkampionit të Premier Ligës Angleze.