fbpx

Një ditë pas skandalit të sms-ve, VV-ja mobilizohet në këtë qytet (Foto)

  09 Dec 2017

Lëvizja “Vetëvendosje” ka mbajtur mbledhjen e radhës në komunën e Malishevës.

Zyrtari i LVV-së, Alban Krasniqi ka postuar një fotografi në profilin e tij në “Facebook”.

“Momente diskutimi dhe mobilizimi për të ecur para”, ka shkruar ai.

Ndryshe, dje në media është publikuar një ‘sherr’ i Aida Dërgutit që kishte me Albin Kurtin. Këtë të fundit ajo nuk e kurseu edhe me fjalë më ofenduese.