fbpx

Ngjarje tronditëse në Prishtinë

  09 Dec 2017

Sonte në rrugën “Gustav Majer” në Prishtinë, një djalosh i ri është therrur me thikë, duke marr lëndime trupore.

Sipas burimeve të Indeksonline, viktima me inicialet Sh.P, është 17 vjeçar.

Ai është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku po merr trajtim mjekësor dhe tani është jashtë rrezikut për jetë.