fbpx

Nese shpallet fajtor,Berat Buzhala duhet te paguaj 5 milion euro!

  18 Oct 2017

Ky banditi i Pejes, Blerimi, ka ushtru padi ndaj Gazetes Express, per emisionin Devollistan.

Po i kerkon 5 milion euro, sepse sipas tij Z – Mobile, por as veprimtarite tjera biznesore te tij, nuk kane prapavije kriminale.

Ne fakt Blerim, me lejo te shtoj edhe njehere, pothuajse komplet biznesi yt eshte i ndertuar mbi krim dhe korrupsion.

Do te isha i lumtur qe te perballesha me ty ne gjykata. Ka mundesi qe e kisha thirre si deshmitar edhe Albin Kurtin 🙂