fbpx
Nervozohet keq Teuta Selimi në emision, ja çfarë i bëri Blero dhe Shpetimi në emision

Nervozohet keq Teuta Selimi në emision, ja çfarë i bëri Blero dhe Shpetimi në emision

  10 Mar 2019

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë Teuta Selimi dhe Blero. Këta të dy kanë folur për këngën e re të cilën e sollën dje.

Por gjatë emisionit ka pasur edhe momente kur njëri nga mysafirët është futur në siklet. Teuta Selimi nuk ka mundur ta pranoj faktin se si iu është fshirë e gjithë kënga e re, shkruan Gazeta NewBorn.

Këtë lajm ia jep Blero, por në fakt e tëra ishte kamerë e fshehur.

Poashtu gjatë emisionit, është ftuar edhe një plak nga Prekazi i cili ka folur për luftën e shenjtë për betejën e Prekazit e cila kishte ndodhur 21 vite më parë.