fbpx

Nëna e Leartës dhe nusja e saj shfaqen pa grim, por, vëmendja tek veshja e tyre

  21 Nov 2017

Drita Jakupi është nëna e Leartës, rejës së këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta u bë shumë e njohur pas martesës me djalin e Shyhretës, e tashmë edhe familjarët e saj janë mjaftë të njohur.

Nëna së bashku me nusën kanë publikuar sot një fotografi në të cilën duken të dyja natyrale.

Por, ato janë veshur shumë bukur dhe po duket zonja të vërteta.