fbpx
Në videoklipin e ri Tayna shfaqet tepër e nxehtë

Në videoklipin e ri Tayna shfaqet tepër e nxehtë

  09 Mar 2019

Reperja Tayna është në përgatitje të videoklipit të këngës së saj më të re, shkruan “InfoKosova”.

Por, kësaj radhe ajo vjen me një pamje shumë më ndryshe dhe më e mirë se që e keni parë derimë tani.

Kaq joshëse sa në këto pamje, Taynan nuk jeni mësuar ta shihni.

Këtu ajo duket shumë më e plotë dhe me flokë bionde e të gjata.

Për dukjen e saj sigurisht është kujdesur Sellma e cila edhe i ka bërë publike këto foto të Taynas.

Kujtojmë se kënga e fundit e Taynas ishte “Ring ring” e cila ka arrit të korrë shumë suksese./InfoKosova/