fbpx
Në mes të restauronit në Prishtinë, Sindi zbulon këmbët dhe gjoksin

Në mes të restauronit në Prishtinë, Sindi zbulon këmbët dhe gjoksin

  01 Jul 2021

Sindi Loci, ishte njëra nderë vajzat e Përputhen që u komentua dhe u kritikua më së shumti në emision.

Edhe ajo doli beqare nga emisioni pasi nuk e gjeti dashurin e zemrës, shkruan InfoKosova.

Së fundi Sindi i është bashkangjitur Përputhen tour në Kosovë.

Ajo ka pozuar në mes të një restauronit prishtinas ku po duket mjaftë e nxehtë./InfoKosova/