fbpx

Në mes të malit fillon të zhvishet Morena Taraku (FOTO)

  08 Nov 2017

Modelja edhe këngëtarja e njohur Morena Taraku vazhdon të mos ndalet për as edhe një sekondë, dhe pa dyshim se është prej emrave më të përfolur.

 

 

Bukuroshja vazhdon të shfaqet atraktive në rrjetet sociale, ku ka një numër te madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Ajo komentohet shumë si për muzikën që bën ashtu edhe për stilin e saj shumë unik.

Në rrjetin social Instagram Morena është shumë aktive ku së fundmi ka publikuar edhe fotosesionin më të ri, e veshur me ngjyrë të zezë  ajo merr vëmendjen e të gjithëve me bukurin e saj.

Ju sjell disa fotografi: