fbpx

Në këtë të ftohtë, Mihrija publikon foto nga plazhi (Foto)

  06 Nov 2017

Edhe pse jo në moshë të re ,këngëtarja Mihrije Braha është ndër artistet e cila kujdeset shumë për fizikun e saj.

Linjat trupore dhe kujdesi i veçantë që i kushton pamjes së jashtme e bëjnë atë të duket mjaft e re.

Së fundmi Mihrija ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën ka ekspozuar trupin e saj me një veshje plazhi.


Kënga e fundit e publikuar nga këngëtarja Braha është “Jam nxon”.