fbpx
NË FUSTAN TË BARDHË, SHKRUTA EKSPOZON KËMBËT E SAJ TËRHEQËSE

NË FUSTAN TË BARDHË, SHKRUTA EKSPOZON KËMBËT E SAJ TËRHEQËSE

  21 Aug 2022

Ajo padyshim është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Shkurte Gashi, vazhdon të jetë ende aktive nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Ani pse jemi në përfundim të sezonit veror, Shkurta ende po udhëton nëpër vende të ndryshme duke performuar muzikën e saj.

Së fundmi ajo është parë në shoqërinë e këngëtarit të njohur, Yll Nimani.

E ajo çka bie në sy është veshja e Shkurtës, e sidomos këmbët e saj tejet joshëse./ORAinfo/

Shiko foton: