fbpx

Ne ditën e flamurit Morena ekspozon vetëm të pasmet (Foto)

  29 Nov 2017

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja e njohur nga Kosova e cila shquhet për pamjen e saj ka mahnitur me fotografin e fundit

Ajo ka publikuar një fotografi ku ne pah i ka ve te pasmet e saja bombastike.

Morena ne çdo postim komentohet shume për stilin e saj.

Shikoni më poshtë fotografin ku Morena i lë të gjithë me gojë të hapur.