fbpx

Ndodhi edhe kjo: Pas rezultatit të zgjedhjeve, bëhen bashkë PDK e LDK (Foto)

  22 Oct 2017

Në kohën kur ka nisur publikimi i rezultateve preliminare, zyrtarët e PDK-së dhe ata të LDK-së kanë befasuar me një fotografi të përbashkët.

Më saktësisht pas debatit në një nga televizionet, Abelard Tahiri dhe Blerta Deliu nga PDK kanë bërë një fotografi të përbashkët me Besnik Berishën dhe Fatmir Haxhollin e LDK-së.

“Ni panel shkon, ni panel vjen, kthehemi nderkohe!”, ka shkruar Fatmir Haxholli, ish- këshilltar i Arban Abrashit, dhe njëherit zyrtar i LDK-së.