fbpx

Ndodh edhe kjo: Përplasen në xhirime Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku (VIDEO)

  15 Dec 2017

Tashmë kanë nisur përgatitjet nga secili produksion muzikor për festat e fundvitit, dhe secili nga ta mundohet që për publikun e vet të sjell këngë dhe projekte që të prekin majat e suksesit.

Sigurisht që për audiencën ka interes dhe kureshtje për të parë edhe disa prapaskena.

Po ju a jeni kurioz për të parë prapaskenat e potpurisë së Mahmut Feratit dhe Shaqir Cërvadikut?

Besojeni ose jo ata gjatë interpretimit kanë pasur edhe një mosmarrëveshje të vogël dhe kanë filluar të grinden. Asgjë për t’u shqetësuar, thjesht njëri fillon të këndojë më përpara dhe ja zë rendin tjetrit.

Gjëra që zgjidhen!