fbpx

Ndërron jetë veterani i UÇK-së nga Skenderaj(FOTO)

  27 Dec 2017

Sot në orët e pasdites ka ndërruar jetë, Harush Geci, veteran i arsimit dhe i UÇK-së, shkruan Drenicapress.info.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër nga ora 14:00 në varrezat e fshatit Llaush.

Ngushllime familjes Geci dhe bashkëluftëtarëve të të ndjerit