fbpx

Ndahet Vesa dhe Bigu? Përgjigjet më në fund këngëtarja (Foto)

  18 Nov 2017

Gjatë ditëve të fundit është diskutuar në rrjete sociale një ndarje mes çiftit të njohur të artistëve Big Basta dhe Vesa Luma, pasi prej disa kohësh nuk janë parë së bashku.

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i këngëtares së njohur nga Kosova, e cila prej vitesh tashmë jeton në Tiranë.

Ajo ka siguruar ndjekësit e saj se marrëdhënia me Big Bastën vijon të jetë më e fortë se kurrë dhe se nuk ka asnjë krizë mes tyre.