Naim Bazaj :”PDK u përulë para meje, vetëm e vetëm të fitojë Lladrovci” (VIDEO)

Kryesuesi i Kuvendit Komunal në Komunën e Drenasit, Naim Bazaj në një intervistë të dhënë për Periskopin, është deklaruar rreth përplasjes në mes tij dhe kryetarit aktual të Drenasit, Ramiz Lladrovcit.

Bazaj ka thënë se PDK-ja në vitin 2016 ishte përulur para tij për të lëshuar pe dhe të mos kandidonte si kandidat i pavarur sepse do të i shkaktonte humbje të mëdha PDK-së.

Poashtu ai ka folur edhe për qështje të ndryshme dhe për marrëveshjen që kishte me Kadri Veselin, Kryetarin e PDK-së, se do të kandidohej si kandidat i PDK-së, për kryetar të Drenasit.

Intervistë me Naim Bazajn , Kryetar i Kuvendit Komunal në Drenas

Naim Bazaj në një intervistë për Periskopin flet për garën në Drenas, 'kërcënimin' që Lladrovci u ka bërë Thaçit e Veselit e shumë çështje tjera …

Posted by Periskopi on Thursday, October 12, 2017