fbpx
Mozzik i prek të pasmet Era Istrefit

Mozzik i prek të pasmet Era Istrefit

  30 Jul 2022

Siç duket po vjen edhe një hit i ri.

E këtë më së miri e dëshmon fotografia e publikuar nga dyshja e njohur kosovare, Mozzik dhe Era Istrefi, shkruan InfoKosova.

“Po vjen Era Mozz”, ishte mbishkrimi i vendosur në fotografi nga Mozziku teksa vëmendje kishte marr dora e tij te beli dhe mbi të pasmet e Eres.

Kujtojmë se për dyshen është bashkëpunimi i parë./InfoKosova/

Shiko foton: