fbpx

Motra Encës shikon filma të pistë dhe i publikon në rrjetet sociale

  15 Nov 2017

Krahas motrës së saj, edhe Uindi Haxhia është mjaft e komentuar.

Motra e Encës në Instastory dje ka hedhur disa video, ku shihet se ka shikuar një film, i cili duket të jetë i pistë, shkruan lajmi.net Të paktën kështu shihej në përkthimin e filmit, ku flitej për “depilimin e topave”.
E siç duket, ajo nuk e ka fare problem shikimin dhe shpërndarjen e filmave të tillë.