fbpx

Morena Taraku me fustan transparent në Zhurma Show, tregoi linjat (Foto)

  04 Oct 2017

Morena Taraku pa dyshim se është prej femrave më seksi shqiptare. Bukuroshja edhe një herë e vërtetoi këtë epitet në Zhurma Show Awards, ceremoninë e ndarjes së çmimeve muzikore.

Morena Taraku pa dyshim se është prej femrave më seksi shqiptare. Bukuroshja edhe një herë e vërtetoi këtë epitet në Zhurma Show Awards, ceremoninë e ndarjes së çmimeve muzikore.

Ajo në Zhurma zgjodhi një fustan transparent të punuar nga Blerina Kllokoqi Rugova. Detajet e punuara mbuluan me kujdes pjesët intime.

 Morena arriti në ceremoni me një veturë luksoze, e cila sigurisht shtë në pronësi të saj, teksa spikat çanta shumë e shtrenjtë, nga Yves Saint Laurent.

Këngëtarja ishte e vetme në këtë ceremoni dhe nuk u shoqërua nga askush që vërteton se është ‘single’.

Morena Taraku në këtë ceremoni fitoi çmimin “Best Female” për këngën e saj “Inat” që u prit mjaft mirë nga publiku.

Këngëtarja po punon në projekte të reja muzikore, teksa vazhdon të ketë ftesa edhe për kampanja të ndryshme promovuese.