fbpx

Morena provokon, foto qe nuk i keni pare me heret!

  04 Oct 2017

Ajo padyshim mbetet një nga femrat më të bukura dhe të komentuara shqiptare.

Taraku tash e sa kohë mirret me muzikë, në të cilën nuk është edhe shumë e suksesshme, por edhe përkundër kësaj ajo ka mjaft koncerte mrenda dhe jashtë vendit, madje edhe fituese çmimesh.

Por, muzika nuk është profesioni i parë i saj me të cilin njihet, shkruan GazetaBlic.

Modeligu dhe pozat e nxehta i japin emrin asaj, Morena Taraku.

Më posht mund t’i shihni 12 fotografi të modeles kosovare që nuk i keni parë deri më tani.