fbpx
Morena e nxeh temperaturat me një foto nga shtrati

Morena e nxeh temperaturat me një foto nga shtrati

  10 May 2019

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku nuk ka të ndalur me foto provokative

Morena Taraku ka vazhduar që të sjell foto tepër provokative nga Stambolli.

Ajo ka postuar një foto nga shtrati ku shihet e shtrirë derisa ka të veshur të brendshme dhe një fanellë ku theksohet gjoksi i saj.