fbpx
Moderatorja shqiptare sapo “çmendi” Instagramin me këtë pamje të zjarrt

Moderatorja shqiptare sapo “çmendi” Instagramin me këtë pamje të zjarrt

  09 May 2019

Moderatorja e Top Channel Albana Osmani është duke i shijuar pafund pushimet e saj.

Një gjë e tillë duket edhe në postimet e saj në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku tregon të gjithë hiret e saj e veshur me bikini.

Osmani na shfaqet me forma fantastike dhe mjaft të kuruara.

Shiko Fotot: