fbpx
Moderatori i first channel feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Moderatori i first channel feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

  11 Mar 2019

Korab Rexhepi prezentuesi i First Channelit festoj datëlindjen e tij.

Gjithë e njohin është prezentues i programit të natës në First Channel, është djaloshi që gëzon respekt nga shum njerz të estrades.

Njifet si prezentus i mirë trashigim edhe nga familja këto ditë kremtoj datëlindjen e ti dhe se kishte marë urimet më të perzemerta nga shoqeria dhe miq të ti.

Po qa vlen të përmendet se ata që e uruan ishin edhe një numër i madh i estrades sonë.