fbpx

Moderatoret shqiptare ‘kapen’ duke i futur duart njëra-tjetrës

  02 Dec 2017

Moderatorja shqiptar mjaft provokuese ka habitur me publikimet e saj më të fundit

Roza Lati dukej shumë sexy dhe provokuese me veshien e saj dhe po aq tunduese, madje e parezistueshme dukej dhe mikja e saj.

Roza ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku duket duke i kapur vithet moderatores bukuroshes të In Tv, Sara Kolami me mbishkrimin: “Mundem unë?” dhe mesa duket Roza Lati ja ka dhënë lejen vetes duke u përgjigjur: “Sigurisht që po”.

Skenat provokuese mes moderatoreve janë realizuar në një vendparkimi.