fbpx

Modelja shqiptare Oriola Marashi mahnit me ‘story’ në Instagram (Foto)

  23 Nov 2017

Oriola Marashi është një nga modelet më ‘sexy’ në vend.

Ajo gjithmonë është kujdesur të pozojë sa më provokuese duke zgjuar vëmendjen e të gjithëve.

Pozat e saj duket se kanë zgjuar dhe interesin e reperit Noizy, i cili nuk humbi kohë ta bënte pjesë të OTR.

Oriola ka publikuar në Instastoru një foto ku duket krejtësisht e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit. Edhe pse temperaturat kanë rrënë ndjeshëm Orila ka harruar të veshë reçipeta dhe bluzë.