fbpx
Modelja shet virgjërinë, futbollisti i bën ofertë por fiton politikani

Modelja shet virgjërinë, futbollisti i bën ofertë por fiton politikani

  13 May 2019

Modelja 23-vjeçare nga Azerbajxhani, Mahbuba Mammadzada, e njohur me emrin e artit “Maria” ka shitur virgjërinë e saj për 2 milion dollarë.

Personi që ka ofruar më tepër para për një natë me modelen mësohet të ketë qenë një politikan nga Tokio.

Gjithashtu sipas “The Mirror” në vend të tretë të këtij “ankandi” ka qenë oferta e një futbollisti të njohur në Gjermani.

“Maria” është shprehur më herët për arsyet se përse ka kërkuar të shesë virgjërinë e saj.

Sipas saj ka dëshiruar t’a bëjë nënës e saj të lumtur, të blejë një shtëpi për të si dhe të udhëtojnë nëpër botë.

Gjithashtu ajo ka shtuar se dëshironte të jetonte në SHBA si dhe të vazhdonte karrierën si modele. Modelja e ka kërkesën e saj për shitjen e virgjërisë muaj më parë në faqen “Cinderella Escorts” me bazë në Gjermani.

Ka qenë pikërisht kjo faqe, e cila ditën e sotme ka njoftuar se “ankandi” për virgjërinë e 23-vjeçares ishte mbyllur.

Pas politikanit nga Tokio, në vend të dytë me ofertën më të lartë u rendit një avokat nga Londra dhe në vend të tretë një futbollist i njohur nga Mynihu.

Fituesi duhet të derdhte në llogarinë e saj rreth 10% të shumës për të treguar seriozitet, të prenontonte një dhomë hoteli si dhe kishte edhe opsionin e marrjes së një doktori nga Gjermani për të verifikuar vërtetësinë e virgjërisë së vajzës.

Ndërkohë “Maria” që në fillim është shprehur se ka një çertifikatë mjekësore që vërteton virgjërinë e saj./Opionin.al