fbpx

Modelja me shumë kilogramë bllokon rrjetet sociale, çmenden meshkujt

  07 Dec 2017

Ajo ka hapur rrugë për një brez të ri të modeleve.

Ashley Graham me anë të ekspozimit të trupit të saj ka dhënë mesazhe të sigurta edhe për femrat që kanë mbipeshë, shkruan dailymail.

Modelja ngacmoi të gjithë me paraqitjen e saj të fundit, në xhirimet për Vogue Italia, dhe këto imazhe ajo i ndau me fansat në Instagram.

30 vjeçarja dukej mahnitëse dhe shumë seksi me stilin e saj të veçantë.