fbpx

Modelja gjindet e zhveshur dhe pa shenja jete në ballkon të një hoteli

  12 Dec 2017

Modelja e famshme dhe e suksesshme me naciolanitet gjerman, Ivana Smit, ka vdekur në rrethana të panjohura në Malajzi.

18 vjeçarja është gjetur e vdekur në ballkon të katit të gjashtë të një banese në një lagje të njohur të Kuala Lumpur, shkruan arbresh.info


Modelja kur u gjet nuk kishte e veshur me rroba, policia thotë se nuk ka pasur elemente kriminale, ndërsa familja e saj po këmbëngul duke kërkuar që të zbardhet rasti.