fbpx
Modelja e trashë, mahnitë me pamjen e saj

Modelja e trashë, mahnitë me pamjen e saj

  09 Mar 2019

Ashley Graham është e njohur për linjat e saj të cilat janë më të plota se modelet e zakonshme që jemi mësuar ti shohim.

Janë pikërisht format e saj që e kanë bërë të njohur dhe sot ajo numëron mbi 8 milionë ndjekës në ‘Instagram’ të ciliëve iu servon imazhe të ndryshme.

31 vjeçarja edhe këtë herë ka sjellur një fotosesion e në të cilin duke më bukur se kurrë më parë, beli i saj dukej më i theksuar derisa ajo duket mjaft në formë.

Ndryshe, ajo kohë më parë ka lansuar edhe linjën e bikineve në emrin e saj./Indeksonline/