fbpx

Modelja e njohur tregon format në bikini

  20 Dec 2017

Ajo nuk është e panjohur për shfaqjet e saj të nxehta në rrjetet sociale.
Chloe Ferry nuk zhgënjeu asnjëherë fansat me paraqitjet e saj në Instagram, shkruan Daily Mail, transmeton arbresh.info.
23 vjeçarja realizoi një fotosesion të nxehtë në bikini ngjyrë të kuqe.
Modelja gjatë tërë kohës përfiton nga pasuritë e saj trupore, duke treguar belin e saj të vogël dhe gjoksin bombastik