fbpx
Modelja e njohur tregon ‘aksidentalisht’ të brendshmet në imazhin nga shtrati

Modelja e njohur tregon ‘aksidentalisht’ të brendshmet në imazhin nga shtrati

  13 May 2019

Modelja e njohur Demi Rose i ka publikuar disa Instastory në të cilat shihet dukeu argëtuar me qenin

Në një moment asaj i shihen të brendshmet në pjesën e sipërme dhe duket sikur i janë zbuluar aksidentalisht.

Kosova sot
Kosova sot

Mirëpo duke e ditur se Demi poston shpesh foto e video provokative, kjo mund të ketë qenë edhe për ta marrë vëmendjen.

Demi ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram.

(Kosova Sot Online)