fbpx

Modelja braziliane që ju lë pa fjalë me format trupore

  08 Dec 2017

Erika Canella është misi i njohur nga Brazili e cila shquhet për format trupore bombastike.

Erika njihet edhe si femër e cila u bë edhe më e famshme nga postimet provokative në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ajo duket e mrekullueshme edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet në bikini teksa po shijon kohën e ngrohtë dhe detin.

Erika edhe këtë herë ju lë pa fjalë me bukurinë e saj.